БФС обяви програмата и състава на двете групи в „А“ РГ – обновена!

Време за четене: 2 минути

На срещата в централата на ОС БФС – Пазарджик бяха поканени всички клубове, които ще се състезават в местната Четвърта лига.

Както вчера обявихме, след днешното събрание, организирано от Йордан Линков, отборите ще бъдат запознати с актуализирания формат на първенството, новите хора в ОС, както и със съдийската комисия.

Старт на картотекирането ще бъде даден в понеделник.

Шампионатът ще бъде разделен в две подгрупи, като се очаква да стартира в първата седмица на идния месец, т.е. 3-ти септември. До 10. декември ще се проведат 14 мача, а покрай изборите на 2. октомври е предвидена почивка. Макар че от офиса на ОС – БФС вече имат достъп до електронното картотекиране, заради необходимото време за обучение на спортните ръководители, записването на редовни състезатели ще протече на място в Пазарджик от началото на новата седмица.

Разпределението на тимовете по групи бе официализирано на днешната среща.

Съставът на I група включва:

  1. Хебър II (Пазарджик)
  2. Брацигово
  3. Левски (Паталеница)
  4. Марица (Белово)
  5. Юнак (Ивайло)
  6. Локомотив (Септември)
  7. Тракиец (Главиница)
  8. Спартак (Калугерово)
  9. Оборище II (Панагюрище)
  10. Спартак (Пещера)

Съставът на II група включва:

  1. Чико-Бунара (Бяга)
  2. Чепинец (Велинград)
  3. Сарая
  4. Величково
  5. Балкан (Варвара)
  6. Вихър (Ветрен)
  7. Тракия (Мирянци)
  8. Лозен
  9. Звезда (Семчиново)
  10. Ботев (Черногорово)

В първата фаза на първенството всеки отбор от дадената група ще срещне съперниците си два пъти в разменено гостуване.

Дерби на новаците още в откриващия кръг.

Програмата за първата фаза е в процес на изработка, а ето и с кои мачове ще започне шампионатът в двете подгрупи:

I група – I кръг:

Юнак (Ивайло) – Брацигово

Левски (Паталеница) – Спартак (Пещера)

Тракиец (Главиница) – Спартак (Калугерово)

Локомотив (Септември) – Хебър II (Пазарджик)

Оборище II (Панагюрище) – Марица (Белово)

Пълна програма за първата фаза на група I.

II група – I кръг:

Балкан (Варвара) – Вихър (Ветрен)

Чико-Бунара (Бяга) – Тракия (Мирянци)

Звезда (Семчиново) – Лозен

Величково – Сарая

Чепинец (Велинград) – Ботев (Черногорово)

Пълна програма за първата фаза на група II.

Желаем успех на всички отбори!

Ангел Нейков

Редактор в pzsport.info от 28-ми февруари 2018 г.

12 коментара по “БФС обяви програмата и състава на двете групи в „А“ РГ – обновена!

  • август 12, 2022 в 19:50
    Permalink
    Харесвам 4
    Не харесвам 8

    Тези Варвара нали ги извадиха ?
    Как така пак почват в тази група ?

    Отговор
    • август 12, 2022 в 21:28
      Permalink
      Харесвам 12
      Не харесвам 1

      Ми така с кеф, бфс-то и гнусните подлоги треперят ли ?

      Отговор
  • август 13, 2022 в 11:34
    Permalink
    Харесвам 2
    Не харесвам 1

    Дано новите реформи да са за добро,времето ще покаже!!!
    Иначе в някои решения не кореспондират с документите на БФС!!!

    Отговор
  • август 13, 2022 в 11:41
    Permalink
    Харесвам 1
    Не харесвам 2

    От така определените групи се вижда,че това първенство Велинград май ще са първи,само ако те не объркат нещо !!!

    Отговор
    • август 14, 2022 в 11:52
      Permalink
      Харесвам 2
      Не харесвам 0

      Не са ти ясни нещата г-н Недков, контрола Чепинец – Хебър 2 1-7 вчера, 7 човека от първия отбор

      Отговор
  • август 13, 2022 в 18:07
    Permalink
    Харесвам 2
    Не харесвам 1

    От къдя на къдя мутанта и спартак не са в А група, а циганета та черногорово

    Отговор
  • август 15, 2022 в 09:10
    Permalink
    Харесвам 1
    Не харесвам 0

    Хебър 1ви, Белово без футболисти изпада с Лозен

    Отговор
  • август 18, 2022 в 08:02
    Permalink
    Харесвам 0
    Не харесвам 0

    Колега „Хебър“ 2 ,
    Май не са ми ясни нещата и особено не ми е ясно как така такъв отбор стига до нивото на Регионалния футбол!!!
    Мисля,че мястото е най-малко във В Югозападна група!!!
    Успех-Бъди жив и Здрав!!!

    Отговор
    • август 18, 2022 в 20:58
      Permalink
      Харесвам 0
      Не харесвам 1

      Щото изпаднааа, затова са в тази група, и тази година няма кой ги спре

      Отговор
  • август 18, 2022 в 15:28
    Permalink
    Харесвам 2
    Не харесвам 3

    Здравейте, за съжаление ви съобщавам, че тази година на тестовете избягах 50 метра за три минути и 16 секунди и въпреки, че направих личен рекорд ме изгониха от съдийството. Ще съжалеват Варвара, че няма да мога да свира дузпи и да ходя на банкетите и другите отбори с които се ебавах… до нови среи

    Отговор

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.