Хебър II загуби от Витоша (Бистрица)

Време за четене: < 1 минута

Дублиращият отбор на Хебър загуби с 4:0 гостуването си на Витоша (Бистрица) в мач от XXIX кръг на Югозападната Трета лига.

На стадиона на летището в София Витоша поведе с два гола на Християн Димитров и Цветомир Вачев преди почивката.

След края на срещата наставникът на „зелените“ Спас Гигов коментира причините за загубата на своите. След почивката Георги Амзин с хубаво воле отбеляза за 3:0 след центриране на Християн Димитров. Точка на спора сложи Ради Илиев след самостоятелен пробив и хубав удар.

Поздравявам Витоша с победата. Те са сред най-добрите отбори в групата и неслучайно са трети в класирането. В този мач и двата отбора се опитаха да играят футбол. Ние бяхме равностойни до първия гол, след което младите ми футболисти се стъписаха. Последва втора грешка с нов гол и от там нататък срещата се доиграваше. При нас липсва опитът и в такива мачове това оказва голямо значение. Но пък с грешки се израства. Целта на този отбор е именно тази – да подготвяме нашите си кадри за реализация в мъжкия професионален футбол. Като цяло от началото на първенството показваме доста добри игри и мога да кажа, че малко отбори са ни надиграли. С оглед на това не заслужаваме да изпаднем от групата. Оптимист съм, че ще спечелим мястото си в Трета лига и за следващия сезон.

В сряда от 17 часа в Пазарджик Хебър II посреща  Пирин (Разлог) в двубой от XXX кръг на Югозападната Трета лига.

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.