Преди ЦСКА 1948 II – Хебър на Царско село

Време за четене: 3 минути

Този вторник, 12 април, от 17:00 часа Хебър гостува на втория отбор на ЦСКА 1948 в мач от XXI кръг на Втора Професионална лига!

🗓 вторник, 12 април;
🏟 Стадион “Царско село”, София;
17:00 часа;
⚽️  ЦСКА 1948 II – Хебър ;
✊🏻 Зелените, напред! #fchebar

В последен мач от 31-кръг на Втора лига Хебър гостува в столицата на дублиращия отбор на ФК ЦСКА 1948 на стадион “Царско село” на Околовръстния път в Драгалевци, а билетите са на стойност 10 лева и могат да бъдат закупени онлайн от тук.

Нашият отбор

Футболният тим на Хебър ще бъде без четирима от футболистите си за предстоящото гостуване на ЦСКА 1948 II в София.  Заради наказания двубоят в столицата ще пропуснат Живко Петков, Цветелин Тонев и Александър Бастунов, а Радослав Терзиев лекува контузия. Трайно контузен е и Жак Пехливанов. За сметка на тях в групата от 18 футболисти попаднаха младите надежди Иван Дишков, Милен Николов и Стилиян Тисовски.

Съперникът

Вторият отбор на ЦСКА 1948 се намира на 15-та позиция в класирането с 31 точки. Отборът има 8 победи, 7 равенства и 13 загуби, с голова разлика 35:40. В последните 6 кръга възпитаниците на Владимир Димитров не са допускали загуба, а причина за това е и ползването на състезатели от първия елитен отбор. Като домакин те имат три победи като последната е служебна срещу Левски (Лом).

Предишният мач

Хебър обърна с 4:1 ЦСКА 1948 II в мач от XII кръг на Втора лига, игран на 2 октомври 2021 г. на стадион “Христо Гюлеметов” в Брацигово. Гостите откриха резултата в 45-та минута с попадение на Александър Златков. След паузата Хебър направи пълен обрат за по-малко от шест минути. В 56-та Живко Петков изравни, а в 63-та минута Тодор Чаворски вкара от дузпа за 2:1. В 69-та Емануил Манев направи 3:1, а в самото продължение на мача пак той оформи крайното 4:1 за “зелените”.

Хебър игра в състав: Петър Дебърлиев, Цветелин Тонев (капитан), Томислав Папазов, Радослав Терзиев, Мартин Вълчинов, Жак Пехливанов (77 – Георги Каракашев), Олег Димитров (66 – Ангел Бастунов), Евгени Игнатов (46 – Тодор Чаворски), Емануил Манев, Октай Хамдиев (85 – Стойчо Папазов), Живко Петков (77 – Ивайло Михайлов).

Съдиите

Главен съдия на двубоя ще бъде Георги Гинчев от Велико Търново. Наряд за негови асистенти взеха Венцислав Банчев (Ловеч) и Михаел Денчев (Габрово). В ролята на четвърти рефер ще бъде Християна Гутева (София). От столицата са още делегатът на БФС Владимир Андреев и съдийския наблюдател Николай Нанев.