Оборище вече е четвърти след победа над Левски

Време за четене: < 1 минута

Победа с 2:1 записа Оборище като гост на Левски (Чепинци) в мач от XXI кръг на първенството в Югозападната трета лига.

Войводите откриха резултата още в четвъртата минута, след като бе отсъдена дузпа за нарушение срещу Кременлиев, а гола реализира Георги Нетов. Резултатът стана 0:2 за Оборище в 16-та минута, когато Васил Тачев излезе сам срещу вратаря на домакините и беше точен. До края на срещата „войводите“ пропуснаха още куп възможности да отбележат. Домакините успяха да намалят разликата в 70-та минута с гол на Геров.

С контузии от мача излязоха Ивайло Аврамов (на полувремето) и Васил Тачев в края на срещата. Юношата Кристиян Димитров отново беше титуляр, а брат му Димитър Димитров, също влезе в игра в края на второто полувреме.

С тази победа отборът се изкачи на четвърто място във временното класиране.

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.