Оборище победи Хебър в контрола

Време за четене: < 1 минута

Оборище (Панагюрище) победи с 1:0 като гост Хебър в контролен мач, който се игра на стадион “Георги Бенковски” в Пазарджик.

Единственото попадение в контролата падна в началото на втората част, когато Васил Тачев наказа колективна грешка в отбраната на Хебър. През първата част пазарджиклии пропуснаха няколко отлични шанса да се разпишат. Гостите пък разчитаха предимно на контраатаки и почти не застрашиха сериозно вратата на Петър Дебърлиев. През втората част картината на терена не се промени значително. Хебър контролираше действията на терена, но пропуските в нападение предопределиха загубата с 0:1. В актива на Оборище освен попадението на Васил Тачев остана и една греда.

В събота Хебър посреща в Пазарджик Локомотив (Пловдив) в последния си контролен мач от предсезонната подготовка. Проверката е от 14 часа на стадион “Георги Бенковски”.