17-годишните хебърци измъкнаха точка на Лаута

Време за четене: < 1 минута

Локомотив (Пловдив) и Хебър не се победиха в среща от последния редовен кръг в Елитната група до 17 години.

Двата тима завършиха наравно 0:0, а двубоят се игра на „Лаута“. Възпитаниците на Марчо Дафчев контролираха нещата на терена, но така и не успяха да стигнат до попадение. Повдивчани ще зимуват на осма позиция в класирането. Хебър е 14-ти, над червената зона, с актив от 10 точки.

Хебър набор 2011 продължава да впечатлява в „Зона Пловдив“.

Миналата събота възпитаниците на Недко Минчев от Академия Хебър направиха 1:1 с Тракия (Пловдив) в първенството по футбол 7 при 11-годишните в „Зона Пловдив“. Голмайстор за пазарджиклии стана Ангел Костов.

С Марица (Белово), но на футбол 9 при набор 2010, хебърци победиха с 5:2.

Беловци поведоха с 0:2, а на полувремето резултатата беше равен. През втората част Хебър вкара още три гола, показвайки майсторлък и мощ в атака. Отново с Тракия (Пловдив), на футбол 9 Хебър направи 3:3. „Зелените“ поведоха с 2:0, но се отпуснаха и направиха 3 индивидуални грешки за да се стигне до пълна обръщалка – 3:2. Все пак резултата бе изравнен малко преди края на мача.