Оборище победи ОФК Костинброд. Няма загуба на „Орчо войвода“ през 2021 година

Време за четене: < 1 минута

Оборище победи с 2:1 отбора на ОФК Костинброд в мач от XVII кръг на Югозападна трета лига.

В 18-та минута младия Мартин Попов откри резултата, след пряк свободен удар. В 74-та минута Георги Нетов реализира дузпа за 2:0. Гостите отбелязаха почетно попадение в 87-та минута от пряк свободен удар. Пропуски за Оборище направиха Георги Нетов на три пъти, Стенислав Георгиев, Венцислав Гурков. Добри ситуации създадоха Васил Тачев, Христо Кирев и Георги Георгиев. В игра влязоха юношите на клуба – братята Кристиян и Димитър Димитрови.

През тази календарна година отборът на Оборище, ръководен от Кириякос Георгиу, остана непобеден на „Орчо войвода”.

Последната загуба у дома е била точно преди година на 21 ноември 2020 от Чавдар Етрополе при резултат 3:4.

Следващата събота отборът гостува на Сливнишки Герой за последния кръг на полусезона.