Хебър изненада Рилски спортист

Време за четене: < 1 минута

Хебър II записа чиста победа с 2:0 при визитата си на Рилски спортист (Самоков).

Мачът от междинния XVII кръг на Югозападната трета лига се изигра на стадион „Левски” в Долна баня заради наказание на самоковци. И двете попадения в срещата паднаха още до почивката. Най-напред в 21-та минута точен за Хебър беше Даниел Кадьов, а 11 минути по-късно Иван Дишков се разписа с красив гол отдалече за крайното 2:0 в полза на пазарджиклии. Успехът бе четвърти за младите надежди на Хебър от началото на сезона.

Чудесна игра на момчетата. Мисля, че домакините нямаха чисто голово положение, докато ние се разминахме в още няколко случая с попадение. Доволен съм от всички, защото този път добрата ни игра бе материализирана с два хубави гола, сподели след мача наставникът на хебърци Спас Гигов.

В събота от 14 часа неговите момчета ще приемат Банско на стадиона във Велинград в последен домакински мач от есенния полусезон.