Цветейоана Пейчева отново със злато

Време за четене: < 1 минута

Страхотно представяне на гимнастичките от спортен клуб по художествена гимнастика „Диляна“, на провелия се на 3 и 4 септември, Международен турнир за купа „Берое“.

Клуб „Диляна“ се представи с шест гимнастички, при най-малките деца, родени през 2014 година. Галианна Гергова спечели сребърен медал на без уред. Илина Овчарова и Летисия Пиронова, родени 2013 година, също са със сребърни отличия. При девойките старша възраст Гергана Костадинов зае трето място в многобоя, второ място на обръч и трето място на топка. В същата възрастова група Евгения Неделчева спечели трето място на обръч.

Традиционно силно се представи Цветейоана Пейчева, тя стана безапелационна шампионка при Девойките младша възраст, като спечели четири златни медала, в многобоя, на обръч, на топка и на бухалки. Цветейоана спечели и купата за най-добре представила се гимнастичка на турнира, нейната треньорка госпожа Таня Бояджиева, също беше наградена с купа.

Веднага след турнира, Цветейоана Пейчева замина на подготовка снационалния отбор в София. Пожелаваме още много успехи на момичета! Попътен вятър, Цвети!