Хебър отстрани Витоша и продължава срещу ЦСКА за купата

Време за четене: < 1 минута

Хебър се наложи убедително над Витоша (Бистрица) с 4:1 след продължения във втория предварителен кръг на турнира за Купата на България.

На стадиона в Бистрица първото полувреме завърши без голове, а в 65-ата минута Живко Петков даде аванс на Хебър. В 75-ата минута обаче Цветомир Вачев изравни и така вкара мача в продължения. В тях Хебър бе безкомпромисен и вкара три безответни попадения. Живко Петков отбеляза второто си попадение в мача, по едно добавиха Георги Търтов и Ивайло Тодоров.

Така Хебър ще се изправи срещу ЦСКА в третия кръг на турнира за Купата на България, като двубоят ще бъде в Пазарджик на 22 септември.