Оборище вкара три гола на Левски (Карлово)

Време за четене: < 1 минута

Оборище (Панагюрище) победи с 3:0 Левски (Карлово) в поредния си контролен мач от лятната подготовка.

Точни за домакините бяха Георги Нетов, Стенислав Георгиев и Димитър Димитров. Мачът се игра при топло време на стадион „Орчо войвода“ в Панагюрище. Панагюрци дръпнаха с 1:0 в 42-ата минута след попадение на Георги Нетов. В 65-ата Стенислав Георгиев покачи на 2:0, а в 88-та Димитър Димитров оформи крайното 3:0. Домакините имаха възможност за още по-изразителна победа – Христо Маринов уцели гредата в 80-ата минута, а до края на мача колегите му направиха още няколко пропуска.

Утре Оборище ще гостува на Марица (Пловдив), като контролата ще се играе от 10 часа на игрището в село Оризари край Пловдив.