Звезда (Семчиново) стартира подготовката си на Витоша КЪП

Време за четене: < 1 минута

Звезда (Семчиново) ще участва на силния турнир Витоша къп!


⚽️Турнирът е под егидата и част от календара на БФС. Участват 12 отбора в 3 групи с по 4 отбора, 1/4-финал, 1/2-финал и финал. Има отбори от Софийска, София-област, Пернишка, Кюстендилска областни групи, а другият отбор от Пазарджишка област е отборът на Марица (Белово).

Мачовете ще се играят всеки уикенд след 24 юли на стадион “Анева чешма” – най-високо разположеният стадион в България на 1023 м надморска височина в село Железница, област София.

Звезда е единственият отбор от пет лига (Б окръжна). Първият мач е на 24 юли от 18 часа срещу Чорни (Брезник). На 31 август срещат Витоша (Бистрица), а на 8 Септември играят срещу Миньор (Бобовдол).

Subscribe
Notify of
guest
4 Коментара
Най-старите
Най-новите С най-много гласове
Inline Feedbacks
Всички коментари
Димитър Танков
Димитър Танков
1 година

Ако ще от Март месец да почнат Подготовка, ще видят този сезон какво ги чака и тях и пнагурище… Другите ме ме интересуват.
Спартак Щърково тази година влиза в А група

Батистута
Батистута
1 година
Отговор на  Димитър Танков

Айде спри вече че ме дразниш бе плужек… Не можеш да приемеш факта че не можа да минеш Ивайло? И че се чудеше къде да дадеш пари за да паднат,а ти как взе мача е Лесичово?
И как рязко двамата най добри футболисти на Ботев Черногорово не дойдоха точно на мача с Щърково?
Глупак падаш ми в очите повече и повече

Кевин Дю
Кевин Дю
1 година

Папаята лекинко се подава, кой ще я шлюпне

Куку
Куку
1 година
Отговор на  Кевин Дю

Папая за кой си ти не те разбрах? Семчиново, щърково, Драгор?
Не мога да ти хвана спатийте

4
0
Споделете мнението си, като напишете коментарx