Набор 2011 на Хебър завърши сезона с победа в градското дерби

Време за четене: < 1 минута

Възпитаниците на Недко Минчев от Академия Хебър, набор 2011, записаха победа с 3:1 над ДФК Орлета, които са с една година по-големи.

Срещата бе отложена преди няколко седмици и беше последна за сезона от първенството в „Зона Пловдив“ по футбол 7 за деца, родени след 1 януари 2010 година. В дербито на Пазарджик хебърчетата поведоха в резултата, като гол с глава отбеляза Стилиян Костов. През втората третина „орлетата“ се мобилизираха и логично стигнаха до равенството. Третата част „зелените“ вкараха нови два гола дело на Ангел Костов. Припомняме, че по правилата на футбол 7 се играе три полувремена. Така въпреки, че играят при по-големите си батковци, хебърци изпращат в историята един успешен сезон, който започна доста трудно за тях, но завърши с много добри резултати през през пролетта.