Лидерите в „Б“ РФГ – Север не излъчиха победител

Време за четене: 2 минути

В събота от 16 часа Юнак (Ивайло) прие гостите от Звезда (Семчиново) в директен спор за първото място.

Първото полувреме протече най-вече в здрава битка в центъра и дебнене за контраатаки от двата отбора. Гостите успяха да спечелят почти всички борби в центъра и имаха няколко добри възможности за гол, главно от ъглови удари.

Второто полувреме започна с натиск на „звездите“ и няколко добри атаки.

При една от атаките, в 60-та минута, Веселин Малинов проби, като беше задържан и фаулиран последователно от трима играчи на домакините. При падането прозвуча сигнал на главния съдия Иван Кобаков и всички очакваха той да свири дузпа, но той отсъди опит за симулация и даде втори жълт картон на нападателя. Последваха бурни протести от играчи и ръководство на Звезда, като Кобаков даде червен картон и на треньора на семчиновци и играта видимо се изнерви от тази ситуация.

В оставащите 30-35 минути гостите с човек по-малко тотално надиграха Юнак и ги подложиха на убийствен натиск. В 70-та минута, след центриране на Веселин Илиев, Христо Урумов вкара с глава, но страничният съдия вдигна несъществуваща засада.

До края отборът на гостите създаде още няколко добри ситуации, но не успя да стигне до гол.

От другата страна, домакините отправиха първия си и единствен удар към вратата на противника, като след лошо изчистване на вратаря на Звезда, играч на Юнак не успя да уцели празната врата.

За Звезда силен дебют направиха Кирил Ангелов и Мартин Кръстев, които идват от Ботев 2018. Преди тях от същия отбор в Звезда дойдоха и Благовест Благов, и Стоян Петков. Също силен дебют направи и юношата на Славия Димитър Петров.

7 коментара по “Лидерите в „Б“ РФГ – Север не излъчиха победител

• април 15, 2021 в 16:04
      Връзка към коментара
      Харесвам 5
      Не харесвам 2

Този коментар не е писан от мен.Някой злоупотребява с моят псевдоним.Моля,не пишете от мое име!

Отговор
  • април 15, 2021 в 21:30
    Харесвам 1
    Не харесвам 3

Аз одарих парите в Радилово и за това не искат да ме видят там.
    Сега намерих място кадето няма кой какво да ми каже и сам номер едно.
    Димитър Танков

Отговор
  • април 16, 2021 в 08:35
    Харесвам 2

Аз продавах мачове като футболист 😄
    За това където съм играл не са ме викнали повече.

Не харесвам 1

Само да ти кажа че Семчиново ще бие всички отбори с по 10 гола от тук нататък. Гарантирам