Чико-Бунара оглави класирането на пазарджишката „А“ РФГ

Време за четене: < 1 минута

Без да играят реално, бяжани се възползваха от второто поредно равенство на досегашния водач в класирането Балкан (Варвара), който затъна на заснежения терен в Паталеница с 1:1 срещу Левски.

Чико пък взе служебно 3:0 срещу отказалия се през седмицата ФК Лозен и така изпревари варварци с точка за лидерската позиция в „А“ РФГ. Загубилият изненадващо в Мирянци с 1:0 ФК Брацигово остава трети с 55 точки и мач по-малко от Чико и Балкан.

На стадион „Васил Левски“ в Паталеница имаше претенции за отлагане на мача, но в крайна сметка длъжностните лица прецениха срещата да се изиграе.

Още в първата минута домакините дръпнаха с 1:0 в резултата чрез Георги Ангов, но много скоро Балкан изравни чрез Темелко Зайков. В този мач футболът отстъпи категорично на борбата и единоборствата, а тежкият терен затрудни до крайна степен 22-мата, които в оставащите до края на срещата минути не успяха да си отбележат нов гол и двубоят завърши 1:1 за Левски.