Чико-Бунара победи Марица в Септември

Време за четене: < 1 минута

Чико-Бунара победи като гост с 3:0 Марица (Белово).

Гостите изиграха добър мач и контролираха събитията от самото начало. Още във втората минута Георги Какалов изпълни перфектен пряк свободен удар и не остави шансове на вратаря на Марица Милен Петракиев. Символичните домакини опитаха да се върнат в мача, но бяха наказани при една контраатака. Въндев и Какалов комбинираха помежду си и Въндев завърши атаката с хубав гол. През второто полувреме отново Явор Въндев отбеляза за 3:0, с което реши срещата.

Марица имаше няколко кадрови проблема, което даде отражение на тяхното представяне. Наказани бяха Георги Котов и Георги Вучев, а в лазарета останаха Георги Петров и Кристиан Джамов.

Резултатите от кръга:

8 коментара по “Чико-Бунара победи Марица в Септември

• март 4, 2021 в 09:45
    Връзка към коментара
    Харесвам 7
    Не харесвам 3

Очаква се в Неделя в Панагюрище мача да бъде много оспорван. Очаквам Ветрен да издадат яката бала с пари и да опитат да купят мача в Панагюрище. Сега или никога за кмета на Ветрен
    Прогноза: Много КЕШ

Отговор
    • март 4, 2021 в 10:30
      Харесвам 7
      Не харесвам 1

Тези Ветрен свирки ли правят преди мачовете та им пускат всеки път отборите. Какъв е тоя зор да ги спасите не знам ама това тяхното не е даже и подобие на футбол !!

Отговор
    • март 4, 2021 в 11:21
      Харесвам 1

Е сега вече ако и Панагюрци им легнат това няма да е сериозно,ще спирам да следя тази група !!!

Отговор
      • март 4, 2021 в 13:18
        Харесвам 1
        Не харесвам 4

Не трябваше да им давате мача! Все пак ако ги бяхте били щяхте да ги изпреварите и така да имате шанс за спасение. Глупава преценка, ама 5 бона са си 5 бона!!!

Отговор
  • март 4, 2021 в 14:09
    Харесвам 5
    Не харесвам 0

Тея чобани Ветрен за два мача изхарчиха толкова пари,колкото някой отбори за издържането на половин сезон,само не разбирам закакво ги дават тея пари като нямат нищо общо с тоя спорт!?