Хебър с важна победа в Регионалната група на Пазарджик

Време за четене: < 1 минута

Отборът на Хебър, който участва в първенството за юноши старша възраст от Регионалната група на Пазарджик, победи с 0:2 като гост Тракиец (Главиница) в среща от осми кръг.

През първото полувреме играта беше вяла и завърши при резултат 0:0. През втората част пазарджикли вдигнаха темпото и отбелязаха два гола. Първият гол бе дело на Павел Парев, който вкара с хубав удар извън наказателното поле, а вторият гол дойде към края на мача, реализиран от Антония Илиев.

Така „зелените“ запазиха втората со позиция в класирането и настигнаха лидерите от Оборище I (Панагюрище) като изостават с точка по-малко, но и мач повече. Следващата седмица момчетата на Павел Велов посрещат Чико-Бунара (Бяга) в последен кръг от есенния полусезон.