Резултати от мачовете в “Б” РФГ

Време за четене: 2 минути

В “Б” РФГ – Север интересен мач изиграха отборите на ФК Лесичово и Шипка (Драгор).

Отново с 12 човека в групата, от които трима контузени, Шипка започна добре мача и до полувремето поведе с 0:3 с голове на Иван Зубев, Атанас Павлов, и Тодор Милушев. ФК Лесичово пропусна куп положения през първата, част като с добри изяви се прояви вратарят на Шипка Камен Будинов.

През втората част домакините обърнаха мача до 6:3, като при резултат 1:3 гостите имаха претенции за дузпа, която не беше отсъдена. Голмайстори за домакините бяха: Стоян Иванов – 4 гола, Станислав Чочков – 1 гол и Ангел Велинов – 1 гол.

Ботев (Черногорово) – Миньор (Елшица) – 4:3

Юнак (Ивайло) – Барикади (Стрелча) – 2:1

ФК Лесичево – Шипка (Драгор) – 6:3

Звезда (Семчиново) – Спартак (Щърково) – 4:2

“Б” РФГ – Юг Бенковски 2006 продължава без загуба като домакин, след като црънчани надиграха гостите от Кале 09 (Нова махала) с и заслужено записаха успех у дома.

Точни за жълто-черните бяха Стоил Чалъков, Александър Пенчев и Богомил Мандажиев два пъти.

Зенит (Ветрен дол) победи Ботев 2018 (Симеоновец) с 2:0.

Бенковски (Црънча) – Кале (Нова махала) – 4:1

Атлетик (Мокрище) – Тракия (Звъничево) – 2:3

Зенит (Ветрен дол) – Ботев (Симеоновец) – 2:0

ФК Батак – ФК Братаница – 1:7