Чепинец победи Вихър (Ветрен)

Време за четене: < 1 минута

Чепинец записа първи домакински успех в неделя.

Велинградчани се наложиха с 3:0 срещу гостите от Вихър (Ветрен) в мач от „А“ ОГ – Пазарджик.

Чепинец се оттегли с гол аванс на почивката. В 41-та минута Илия Иванов засече топката с глава за 1:0. след корнер. През втората част домакините реализираха още двеа гола. В 76-та минута на терена се появи и играещият наставник на Чепинец Николай Байраков. Това внесе допълнител импулс в действията на домакините. В 78-та минута след негова асистенция Ивайло Горанов изскочи сам срещу вратаря на Вихър и отбеляза за 2:0. Пет минути по-късно Мартин Стоев с прецизен изстрел оформи крайното 3:0. В 86-та минута Николай Байраков излезе от игра, заменен от Мариан Есев.

Чепинец заема четвърто място във временното класиране с актив от седем точки, докато Вихър (Ветрен) остава в долната част на таблицата без спечелена точка от началото на сезона.