„Машинките“ на Чочков наказаха и Локомотив (Пловдив)

Време за четене: < 1 минута

След няколкоседмично прекъсване се поднови първенството на БФС за деца, зона Пловдив.

Набор 2010 на Хебър се изправиха срещу Локомотив (Пловдив) и продължиха победния си ход, след като спечелиха миналата седмица купа Пловдив. Този път в завързан мач, „зелените“ победиха с 2:1. През първите 2 третини, пазарджикли мушнаха по един гол, чрез Алекс Хавальов и дръпнаха с 2:0. Вратарят на Хебър Денис Спасов, спаси няколко опасни положения пред вратата си. Именно той обаче, чрез единствената си грешка в мача даде шанс на локомотивци да намалят през третата част за 2:1. Малко след това Боян Ибушев от Хебър имаше страхотен шанс да довърши съперника, но не отигра добре и интригата се запази още няколко минути до края на мача. Сега големият въпрос е как ще завърши голямото дерби между непобедените досега Ботев (Пловдив) и Хебър, които ще се срещнат в директен двубой другата седмица.