ДФК Орлета с драматична загуба от Локомотив (Пловдив) при набор 2010

Време за четене: < 1 минута

Отборът на ДФК Орлета набор 2010 отстъпи драматично с 2:3 от Локомотив (Пловдив) в среща от третия кръг на първенството по Футбол 7 („А“ група), играна на терена на СОУ „Софроний Врачански“ в Пловдив.

През първата част „орлетата“ на Стоян Костов допуснаха гол в седмата минута, но чрез Пламен Димитров изравниха за 1:1. През втората част Димитър Гергински направи резултата 2:1 за ДФК Орлета. След почивката обаче, гостите показаха повече свежест и обърнаха резултата до 3:2 в своя полза след две попадения пет минути преди края. В самия край на срещата Николай Неделчев пропусна да възстанови равенството, след изпълнение на двоен удар в наказателното поле на „смърфовете“.