Свобода разгроми Родопи в контрола

Време за четене: 1 минута

Новосформираният отбор на Свобода (Пещера) разгроми Родопи (Дебръщица) със 7:2 в приятелска срещаn изиграна през изминалия уикенд.

Новаците в Пета лига пропуснаха някои чисти положения, които обаче не оказаха влияние на крайния изход от мача.

В динамичната контрола двата отбора премериха сили, като резултатът на полувремето бе равен – 1:1. След почивката обаче домакините се активизираха и вкараха един куп попадения. Я. Пискюлев и Г. Мечечиев успяха да се разпишат, два гола добави А. Георгиев, а своя хеттрик оформи И. Шопов.

В първите две контролни срещи Свобода записа две загуби с по 3:2 срещу Чепинец (Велинград) и Евроколеж (Пловдив).