Хебър гостува на Миньор в четвъртък

Време за четене: < 1 минута

Изтеглиха с 48 часа мача в Перник заради евроизборите.

Хебър ще изиграе в четвъртък последното си гостуване за сезона. В него „зелените“ ще имат визита на Миньор в Перник, а мачът започва от 18 часа. Двубоят бе изтеглен с 48 часа заради провеждането на изборите за Европейски парламент в събота.

В Перник искат много победата в този двубой, за да вземат реванш за загубата през есента с 2:3 в Пазарджик. Освен това, треньорският щаб на „чуковете“ ще използва срещата с победителя в групата, за да види колко е израснал отборът през пролетта. За да засили интереса на феновете, ръководството на Миньор е решило да подари запалка за спомен на всеки привърженик, закупил билет за мача. При домакините под въпрос за двубоя е единствено Антон Киров, който има здравословен проблем. Наказани при „чуковете” няма.

В Хебър също нямат проблеми от дисциплинарен характер. Почти сигурно обаче, треньорът на пазарджиклии Николай Митов ще даде възможност за изява на момчета, които са получавали по-малко игрови минути през пролетта.