Трета поредна победа за ДФК Орлета след 6:3 над Чавдар (Пловдив) в Зонална група

Време за четене: 1 минута

Отборът на ДФК Орлета постигна разгромна победа като гост над Чавдар (Пловдив) в мач от Зоналната група U15 (родени 2004-2005).

Момчетата на Валентин Карагьозов разгромиха своя съперник с 3:6. Тон за победата даде Димитър Мърков, който откри в третата минута. Детелин Русинов покачи на 0:2 след половин час игра. В края на първото полувреме домакините намалиха след корнер за 2:1.

През втората част по-чистите положения бяха за „орлетата“, но първо домакините стигнаха до изравняване 2:2. След това Красимир Димитров, Димитър Мърков и Детелин Русинов покачиха на 2:5. Домакините върнаха едно попадение за 3:5. Крайното 3:6 оформи Валентин Карагьозов-младши след изпълнение на пряк свободен удар.