Чепинец направи 2:2 с Витоша в последна контрола

Време за четене: 1 минута

Отборът на Чепинец направи 2:2 в генералната си репетиция преди подновяването на първенството в „А“ ОГ.

В последната си контрола от зимната подготовка велинградчани завършиха 2:2 срещу Витоша (Долна Диканя). На два пъти гостите, които са лидери в една от двете групи на пернишката четвърта дивизия, повеждаха в резулатата. Тимът на Витоша откри в 29-та минута. След почивката Димитър Тошкин възстанови равенството с гол в 53-та. Последва ново попадение за гостите в 76-та минута. В 81-та юношата Майкъл Мечкарски фиксира крайния резултат в контролата – 2:2. В неделя Чепинец гостува на Тракиец (Главиница) в първия си официален мач за 2019 година.