Чепинец и ФК Брацигово не се победиха в контрола

Време за четене: 1 минута

Съставите на Брацигово и Чепинец (Велинград) приключиха 2:2 в контролен мач, игран в неделя на стадион „Христо Гюлеметов – Бонбона“ в Брацигово.

Двата тима се оттеглиха на почивката при равенство 1:1. Домакините откриха след половин час игра, а в 34-та минута Ивайло Горанов бе точен за велинградчани.

През втората част Чепинец поведе с попадение на Мартин Стоев. Бившият играч на Левски (Чепинци) от есента бе точен в 60-та минута. В 86-та тимът на ФК Брацигово получи правото да изпълни дузпа, която бе превърната в гол за крайното 2:2.

Наставникът на Чепинец Атанас Стоилов пусна в игра общо 15 футболисти. Следващата проверка на Чепинец е на 3 февруари (неделя) от 13:00 часа. Велинградчани ще бъдат домакини на тима на Железница, който е лидер в Южната столична четвърта дивизия.