Хебър победи Чавдар (Пловдив)

Време за четене: 1 минута

Малките футболисти на Хебър, набор 2009, играха с Чавдар (Пловдив).

Първото полувреме завърши 0:1 за Чавдар с гол в третата минута след грешка в защитата на хебърци. До края на първата част се игра само в половината на пловдивчани, но гредите попречиха топката да не влезе във вратата им. През второто полувреме отново имаше натиск на момчетата от Пазарджик и след подаване от корнер Михаил Велевски, който предишния ден беше рожденик, отбеляза с прекрасен прехвърлящ удар за 1:1. След недобре изритана топка от вратаря на Чавдар Николай Шенгаров от воле вкара за 2:1. До крайното 3:1 се стигна, когато Иво Георгиев стреля, вратарят на чавдарци изби топката и Пепи Лазаров я вкара. Така 10-годишните хебърчета завършиха годината с победа.

В зимната лига, при набор 2010, Хебър победи Локомотив (Пловди) с 4:2.

С хеттрик за нашите се отличи Костадин Асенов, а гол от пряк свободен удар отбеляза Антон Катранджиев.