Победи за децата на Хебър през уикенда

Време за четене: 2 минути

При набор 2007 Хебър надигра Векта (Пловдив) с 3:1.

Мачът беше от четвъртия кръг на Зона Пловдив, „Б“ група. Хеттрик вкара Димитър Колчаков, който се превръща във водещ голмайстор за хебърци, като и трите гола бяха много красиви. „Зелените“ доминираха над съперника и заслужено се поздравиха с трите точки. Това е трета победа за отбора, воден от Кирил Божков. Така пазарджиклии запазват третата си позиция в класирането. В следващия кръг на 13 октомври Хебър гостува на Пловдив сити.

При набор 2010 „А“ група Хебър победи Марица (Пловдив) с 6:0.

Голмайстори бяха: Костадин Асенов – 2 гола, Антон Катранджиев, Боян Ибушев, Георги Милчев и Георги Панев с по един.

Пореден успех за школата на ФК Хебър.

Победа с 4:2 записа Хебър над втория отбор на Ботев (Пловдив), който се състезава под името Кронос, в четвърти кръг от първенството по футбол 7, „Зона Пловдив“ за деца, родени до 2008 година. Малките футболисти, водени от Станислав Чочков, бяха на ниво и взеха трите точки след хеттрик на Тодор Гергишанов, а един добави Алберто Драгомански.

В областната група децата победиха Вихър.

Хебър победи Вихър (Ветрен) с 5:0 при децата, като гост. Три гола вкара Самир Василев, а по един Емил Колев и Васил Андреев.

ДФК Орлета набор 2006 срази Марица в Пловдив.

Победа с 1:0 записа отборът на ДФК Орлета (набор 2006) срещу Марица (Пд). Мачът от шестия кръг на първенството Деца „Център“ се игра на стадион „Марица“ в Пловдив. Гола за „орлетата“ вкара Георги Благов през второто полувреме, като момчетата на треньора Йордан Чолов пропуснаха и много възможности пред вратата на домакините.