Ботев и Хебър не се победиха в Ихтиман

Време за четене: < 1 минута

Хебър и Ботев (Ихтиман) завършиха при равен резултат 1:1 в контрола, играна снощи на стадиона в Ихтиман.

Попадението за Хебър отбеляза Атанас Велев в 22-рата минута на мача, а съперниците изравниха в 78-та минута след изпълнение на дузпа от Владимир Бахъров. И двата отбора пропуснаха няколко чисти голови положения, но в крайна сметка резултатът до края на срещата остана непроменен.

Треньорът на Хебър Танчо Калпаков не можеше да разчита в този мач на Георги Недялков, Николай Хаджиниколов, Руслан Иванов и Цветелин Тонев, които са с различни контузии.

За Ботев в игра пък се появи петото ново попълнение в състава на Валери Свиленов – централният защитник Мартин Димов, който идва от тима на Царско село.

В събота от 10:30 часа Хебър ще гостува на Марица (Пловдив) в поредния си контролен мач.