Коста Рика загуби четвъртфинала на минисветовното

Момчетата на Станислав Чочков загубиха от Царско село с 4:1 четвъртфинала на Минисветовното, провеждащо се в София.

„Зелените” поведоха в резултата с 1:0 след гол на Тодор Гергишанов, последва изравняване и при 1:1 завърши първата част. През второто полувреме Царско село с голяма доза късмет стигнаха до гол за пълен обрат. Последната трета част хебърчетата се разминаха на два пъти с изравнителния гол, а в заключителните минути пазарджиклии тръгнаха „ва банк” в опит да обърната мача, но късметът отново бе на страната на „царете” и те се разписаха още два пъти за крайното 4:1.

Въпреки загубата, Хебър напуска турнира с високо вдигната глава и остави отлични впечатления сред всички отбори на турнира.