В Пазарджик подгряват с минифутбол за Световното в Русия

Време за четене: 1 минута

Летен турнир по минифутбол под мотото „Да подгреем преди Световното в Русия” ще се проведе на 9-10 юни 2018 година в Пазарджик.

Организатор на проявата е Българска асоциация минифутбол, която от есента на тази година ще организира и в Пазарджик регулярно първенство за футбол на малки врати.

Предстоящият турнир ще бъде презентационен, като целта му е да провери интереса на желаещите да се включат в шампионата по футбол на малки врати за аматьори. Идеята е и в нашия град да има регулярно първенство за минифутбол по подобие на останалите областни и по-малки градове в страната, а победителя да получава квота за квалификации на Шампионска лига по минифутбол. Таксата за правоучастие в летния турнир на 9-10 юни е 100 лева на отбор. Предвиден е паричен награден фонд, както и предметни отличия за най-добрите в личното класиране футболисти – вратар, защитник, полузащитник и нападател (голмайстор).

Записвания за участие в турнира ще се правят до 4и юни на телефон 088 33 88 304.