Свобода завърши четвърти на „Петричка пролет“

Време за четене: < 1 минута

Свобода (Пещера) завърши на четвърто място в турнира „Петричка пролет“.

Тимът от Пещера загуби от Струмска слава с 3:1 малкия финал и приключи участието си в проявата с една победа и две загуби.

Резултата на стадиона в Коларово откри колумбиецът Мануел Гонсалес, който се разписа след центриране на Салас Обаси Окечукво. В 29-ата минута Веселин Отман от Свобода изравни след удар от над 30 метра, с който прехвърли вратаря на Струмска слава. Две минути преди края на първото полувреме Кристиян Тасев с глава вкара за 2:1 след нова асистенция на Обаси Окечукво. Крайния резултат оформи Стоян Георгиев в 70-ата минута.

Финалният мач в турнира противопоставя Кариана (Ерден) и Миньор (Перник). Срещата е днес от 15 часа.