Оборище не успя да победи Струмска слава

Оборище и Струмска слава (Радомир) не се победиха във вчерашния мач от 15-тия кръг на Втора лига, който се игра на стадион “Орчо войвода” в Панагюрище. Двубоят завърши с равенство 1:1, а двата тима си разделиха по точка.

Фернандо Енрике бе точен за домакините през първата част, като отбеляза своя четвърти гол за сезона. Гостите от Радомир стигнаха до равенството в 76-ата минута чрез Александър Аспарухов.

Панагюрци останаха на седмо място с 22 точки. Новаците във втория ешелон пък след първото си равенство за сезона вече имат 13 точки, но останаха в зоната на изпадащите, където заемат 14-то място.

Оборище: Иван Иванов, Любомир Гуцев, Мартин Василев, Димитър Руйчев, Мартин Сандов, Джордж Лукас, Петър Тончев, Лъчезар Котев, Квантен Гюйон, Фернандо Енрике, Мариян Наплатанов.

Струмска слава: Радослав Костадинов, Ангел Маджиров, Борислав Николов, Мартин Костов, Калоян Евгениев, Георги Янев, Кристиан Тасев, Ивайло Стоянов, Георги Иванов, Александър Аспарухов, Стоян Георгиев.