Резултатите в областните групи

В “А” ОГ Чико-Бунара продължава да води с 4 точки пред останалия само един преследвач – ФК Брацигово. Бяжани победиха с 4:1 неубедително представящия се през този сезон Спартак (Калугерово). Головете вкараха Живко Готев, Георги Василев (2) и Деян Бекяров.

Балкан (Варвара) допусна загуба с 3:2 в гостуването си на дублиращия отбор на Оборище. “Воеводите” откриха резултата с гол на Велко Балабанов, но гостите от Варвара успяха да изравнят и първото полувреме завърши при резултат 1:1. Втората част на играта започна много добре за Оборище II. Панагюрци отново доминираха на терена, а два ранни гола на Делчо Сираков – Джими дадоха преднина на тима. Варварци успяха да върнат едно попадение след дузпа.

В “Б” ОГ Север

В Драгор гостите от ФК Лесичово поведоха с 0:1 през първото полувреме, но с голове на Антон Янев и Роли Пехливанов през второто Шипка стигна до победата с 2:1.

“Б” ОГ Юг

На юг Спортист (Капитан Димитриево) загуби две точки в домакинството на Дебръщица, завършвайки 2:2. Иво Димитров и Лазар Аяров се разписаха за Спортист още до 20-та минута, а вкрая на полувремето гостите вкараха за 2:1 след разбъркване в наказателното поле. През втората част гостите от Родопи стигнаха до 2:2, а двата отбора завършиха мача с по десет души.