Преди Септември – Хебър

На 4 ноември 2017 година, събота, от 14 часа Хебър гостува на Септември (Симитли) на стадион “Струма” в мач от 14-тия кръг на Югозападната трета лига.

Нашият отбор

През седмицата от Хебър беше отстранен нападателят Георги Чакъров. Причините са слаба форма и разминаване между очаквания и реалности по отношение на играта му през сезона. Хебър няма никакви претенции към Георги Чакъров, който е свободен да си търси нов отбор. Чакъров беше наказан заради натрупани жълти картони и дори да беше в отбора, нямаше да може да вземе участие в този мач.

Очаква се футболистите на Хебър да изиграят мъжки мач и да запишат победа срещу силен тим от челната тройка.

Община Пазарджик и ръководството на ФК Хебър за пореден път организират безплатен транспорт за феновете. Автобусът потегля в 10:00 часа от стадион „Георги Бенковски”, а за да запазите своето място, трябва да позвъните на тел. 0898 310 551. Местата са ограничени.

Съперникът

В предишния кръг Септември с неубедителна игра направи 0:0 срещу Балкан в Ботевград.

Предишният мач

През миналия сезон Хебър завърши 1:1 със Септември във втория си домакински мач в Трета лига и спечели първа точка. Андон Гущеров вкара за 0:1 в 15-ата минута, а Тодор Колев изравни в 25-ата. След 80-ата минута Хебър игра с човек по-малко заради изгонването на Красимир Здравков, който спря с нарушение в центъра голова атака на гостите. Въпреки това Хебър беше по-активният отбор и търсеше победата. На свой ред тимът на Септември не успя да създаде реално голово положение в края и предпочете да устиска точката на стадион „Георги Бенковски“.

През пролетта, също в четвъртия ден от месеца, Септември спечели с 3:0 в Симитли. Головете вкараха Борислав Хазуров (7) и Андон Гущеров (15, 70).

Класирането

Двата отбора отбора се намират на съседни позиции в класирането с по 28 точки, като Септември изпреварва Хебър само по повече вкарани голове и заема третото място.

#   Отбор П Р З ГР Т
1 ЦСКА 1948 (София) 13 11 2 0 34:9 35
2 Вихрен 1925 (Сандански) 13 10 1 2 31:11 31
3 Септември (Симитли) 13 9 1 3 25:9 28
4 Хебър 1918 (Пазарджик) 13 9 1 3 24:8 28
5 Миньор (Перник) 13 7 2 4 18:12 23

Съдиите

Мачът ще се ръководи от елитния рефер Ивайло Стоянов от София. Негови помощници ще са Дениз Соколов-FIFA от Благоевград и Мирослав Максимов от София. Четвърти съдия ще е Ивайло Ненков от София, а делегат Георги Янков.

Времето

Очаква се предимно слънчево време с температура около 17 градуса, слаб вятър със скорост около 0,1 метра в секунда. Вероятността за валежи е 4%.

Желаем успех на нашия отбор! Само Хебър!