Минчев: Гоним чиста победа над Арда

Време за четене: < 1 минута

В мача срещу Арда (Кърджали) всичко освен чиста победа в наша полза, ще е провал.

Това обяви най-резултатният волейболнист на Хебър от началото на сезона Минчо Минчев преди утрешната домакинска среща на пазарджиклии с отбора от Кърджали. Двата тима ще премерят сили от 18:30 часа в спортна зала „Васил Левски“ в Пазарджик.

При хебърци кадровите проблеми са свързани основно с либерото Дафин Коцаков, който все още се възстановява от контузия. Под въпрос за срещата към днешна дата е и сръбският разпределител Неманя Стефанович. Той контузи лошо глезена си преди седмица и беше на процедури за по-бързото си възстановяване.

Момичетата от Хебър Денс са ви подготвили страхотна програма и ще се погрижат за вашето настроение през почивките. Да подкрепим нашите!

При гостите няма информация за наказани или контузени волейболисти. Тимът на Арда е пълен аутсайдер в групата и пристига в Пазарджик след пет поредни загуби от началото на сезона. Логично кърджалийци заемат последната 12-та позиция в класирането. Хебър пък дели 4-5-то място със столичния ЦСКА.