Мачовете през уикенда

През този уикенд ще се изиграят поредните кръгове от първенствата с участие на отбори от нашата област. Ето кои са срещите:

Втора професионална лига

Предстои трудно гостуване на Оборище на Ботев във Враца. В предишния кръг врачани си върнаха първото място след измъчено 1:0 срещу Струмска слава, a Оборище записа нулево равенство срещу Лудогорец II. Главен съдия ще бъде Никола Павлов Петров. Негови помощници ще са Венцислав Бориславов Банчев и Мартин Тодоров Мачев. Четвърти съдия е Николай Валентинов Малджански, а делегат Крум Добринов Стоилов.

Югозападна трета лига

Хебър гостува на Септември (Симитли) на стадион “Струма”. Очаква се футболистите да изиграят мъжки мач и да запишат победа срещу силен тим от челната тройка. Мачът ще се ръководи от елитния рефер Ивайло Стоянов от София. Негови помощници ще са Дениз Соколов-FIFA от Благоевград и Мирослав Максимов от София. Четвърти съдия ще е Ивайло Ненков от София, а делегат Георги Янков.

Община Пазарджик и ръководството на ФК Хебър за пореден път организират безплатен транспорт за феновете. Автобусът потегля в 10:00 часа от стадион „Георги Бенковски”, а за да запазите своето място, трябва да позвъните на тел. 0898 310 551. Местата са ограничени.

Свобода (Пещера) е домакин на предпоследния Германея (Сапарева баня) и се очаква да продължи с добрите си игри и да запише победа. Главен съдия на мача ще бъде Иво Исаев от София. Негови помощници ще са Олег Панайотов и Радостин Бодуров също от София. Четвърти рефер е Любомир Вушовски от София, а делегат Христо Шиндаров.

Ето и всички мачове от кръга:

“А” ОГ

Най-интересният мач от кръга ще бъде във Варвара, където Балкан е домакин на ФК Брацигово. Двата отбора са с по 28 точки и заемат съответно второ и трето място в класирането. В предишния кръг Балкан постигна победа срещу Тракия с 1:5, ФК Брацигово записа изненадващо равенство срещу Тракиец в Главиница.