Дубълът на Оборище победи Спартак (Калугерово)

Време за четене: < 1 минута

Дублиращият отбор на Оборище продължи с добрите си игри и победи като гост Спартак (Калугерово) с 2:1. Още в петатата минута от мача Велко Балабанов беше спънат за дузпа, която Иван Раленеков изпълни по перфектен начин. Така първото полувреме приключи при резултат 1:0 за панагюрския тим.

През втората част на играта домакините от Калугерово успяха да изравнят също от дузпа. Малко след това Янко Янков – Майната вкара втория победен гол за “воеводите”. Добра оценка заслужава и вратарят на Оборище II Стоян Нонов, който се намесваше отлично при редките контри на домакините и не допусна ново попадение във вратата си.

След тази победа Оборище е на осмо място в класирането с 10 точки. В неделя, 15 октомври, от 13:00 часа, панагюрци приемат тима на Локомотив (Септември) в мач от деветия кръг.