Нова победа за Балкан

Балкан (Варвара) победи и Чепинец (Велинград) и продължава с пълен актив от точки от началото на сезона.

В среща от седммия кръг на „А” ОГ Чепинец допусна неприятна загуба на своя стадион и това намали шансовете на велинградчани да се доближат към челото на класирането. Домакините имаха териториално и игрово превъзходство в мача, но липсата на ефективност в предни позиции предопредели домакинската им загуба. През първото полувреме велинградчани все пак успяха да поведат с 1:0 след попадение на Мартин Стоев.

През втората част две индивидуални изригвания на тарана на Балкан Валентин Чаушев решиха мача. Той се разписа последователно в 78-та и 89-та минута за крайното 1:2. През останалото време действията на терена се водиха основно в полето на Балкан, но велинградчани така и не стигнаха до второ попадение.

Така след 2:1 на стадион „Чепинец” Балкан събра 21 точки и остана в компанията на другите отличници от началото на сезона – Чико-Бунара и Брацигово. Чепинец пък е вече на едва 10 точки от първото място и предсрочно ще трябва да запише „нулева година”.

Без загуба продължават и ФК Брацигово, който се наложи над Родопи (Козарско) с 1:2, както и Чико-Бунара, който победи ФК Величково с 4:8 като гост.

А ОГ – Кръг 7: ФК "Величково" – ФК "Чико-Бунара" Бяга 4-84-6 Петър Добрев 76'

Публикувахте от FC Velichkovo в 1 октомври 2017 г.

А ОГ – Кръг 7: ФК "Величково" – ФК "Чико-Бунара" Бяга 4-82-3 Найден Стефанов 41'

Спортният сайт на Пазарджик. Създаден през 2008 година.