Оборище победи Марица

В последен мач от втория кръг Оборище победи с 3:0 Марица (Пловдив) в Коматево.

Още до 23-ата минута гостите поведоха с два гола. Най-напред в 11-тата минута се разписа Георги Нетов, а в 23-тата Петър Тончев удвои от дузпа. Пловдивчани се поокопитиха в края на полувремето, но в 43-ата минута Венци Гюзелев пропусна да върне своите в мача от чиста позиция. Рангел Игнатов през втората част също пропиля изгодно положение, а в 83-ата митута Георги Нетов с второто си попадение в двубоя фиксира крайния резултат.

Така Оборище има вече четири точки, след като стартира с 0:0 срещу Монтана, докато Марица след две поредни загуби остава без спечелена точка при завръщането си сред професионалистите. В следващия кръг “воеводите” приемат Локомотив (София) на “Орчо войвода”.